TALEPTE BULUN
Formu Doldur

DepoPro Nedir?

DEPOPRO NEDİR?
DepoPro, rahatlıktır.
Evine ve işyerine sığamayanlar için kolay, esnek ve pratik depolama alanları sağlar.
İster kendinize ait eşyaları DepoPro’nun özel depolama alanında muhafaza edersiniz, ister DepoPro Mağaza’da satışa koyarsınız.
Evde ve işyerinde ek bir depolama alanına ihtiyaç duyduğunuz anda DepoPro’nun yeni nesil çözümlerinden çok hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
DepoPro tamamen kendisine ait 5.000 metrekarenin üzerinde kapalı mekanda ve yenilikçi bir anlayışla kurulmuş depolama alanında hizmet veriyor.
Kullanmadığınız eşya ve mobilyaları güvenle koyabileceğiniz ek bir oda, evinizde tadilat yaptıracağınız zaman mobilyalarınızı getirip bırakacağınız güvenilir bir adres, ara sıra ya da mevsimden mevsime kullandığınız her türlü eşyanızı saklayabileceğiniz bir depo, evde ya da işyerinde boşuna yer kaplayan hemen her şeyi taşıyabileceğiniz bir ardiye, hiç kullanmadığınız eşya ve mobilyaları kolayca satışa koyabileceğiniz bir dükkan, ve çok daha fazlasıdır DepoPro.
Gerektiğinde birleştirilebilen esnek yapıya sahip yüzlerce depolama birimiyle, elektronik izleme sistemiyle donatılmış özel güvenlikcom altyapısıyla, aracınızla deponuzun önüne kadar gelebilmenizi sağlayan özel mimarisiyle, günlük yaşamı kolaylaştıran modern ve yenilikçi yaklaşımıyla, isterseniz en uygun nakliye çözümünü sunan özenli ekibiyle, DepoPro siz, aileniz, yakınlarınız ve işiniz için ek depolama alanları sunuyor. DepoPro’nun Depolama Danışmanları, ihtiyacınıza en uygun çözümü üretmek için sizleri bekliyor.

DEPOPRO AVANTAJLARI
Ücretsiz Danışman Desteği
Kolileme Desteği
Nakliye Hizmeti
Güvenlik Altyapısı
Neden DEPOPRO?
GÜVENLİ DEPOLAMA
Gelişmiş teknolojiye sahip güvenlik altyapısı ve 24 saat fiziki güvenlik kontrolü.
 
HER İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜM

Gerektiğinde genişleyebilen esnek depolama yapısı sayesinde büyük ya da küçük her türlü ihtiyaca çözüm üretilebilmesini sağlayan yaklaşım.

KOLAY NAKLİYE

Özel araçla deponun önüne kadar ulaşılabilmesini sağlayan özel mimari yapı ve talep edildiği takdirde sunulan uzman nakliye hizmeti.

EKONOMİK HİZMET

Tamamı kendisine ait 5000 metrekarelik kapalı alanda kullanıcı dostu yaklaşımla oluşturulmuş, farklı ihtiyaçlara yönelik ekonomik depolama çözümleri.

Sormak İstedikleriniz mi var?
Hemen İletişime Geç
Sizi Arayalım!
internetten para kazanmak Web Tasarım Ajansı Medya Planlama tabelacı